אטרקציות בבודפשט

בודפשט, בירתה של הונגריה נחשבת לאחד המקומות היפים ביותר שתוכלו להגיע אליהם במזרח אירופה, זאת מאחר ומדובר בעיר בעלת מבנים יפהפיים אשר ממחישים את היופי של אירופה הקלאסית במיטבה. אולם, בעוד כי מדובר על יעד מומלץ עם מחירים אטרקטיביים, חשוב מאוד לקחת בחשבון כי עליכם להכיר את האטרקציות המומלצות ביותר הקיימות בבודפשט על מנת שתוכלו להוציא את המיטב מהטיול החוויתי שלכם. לשם כך, במהלך הכתבה הבאה החלטנו לרכז עבורכם מספר אטרקציות בבודפשט שאתם חייבים לראות כאשר אתם טסים לבודפשט.

 

לפני הכל -רקע כללי

בעת בה אנו מדברים על אטרקציות בבודפשט, ראוי קודם לכן לציין כי מדובר על יעד זול שכן, בודפשט נחשבת לאחת הערים הזולות ביותר בכל רחבי אירופה. למעשה, תוכלו להבחין בפרט זה בשלל דרכים בהן הוא בא לידי ביטוי, דרכים כמו מחירן הזול והאטרקטיבי של הטיסות לבודפשט, מחירי המלונות בעיר המקסימה, אוכל ושופינג ועוד. כמו כן, חשוב מאוד לציין כי בודפשט היא עיר בעלת אופי שמתאים לתיירות בכל ימות השנה, אם כי בחודשי הקיץ במרבית המקרים יהיו יותר תיירים בעקבות הנטייה של אנשים לנפוש יותר בחודשים אלו ועל כן, תוכלו לצפות למחירים מעט יקרים יותר בשווקים השונים ואף גם לתורים עמוסים יותר. לסירוגין, במידה ואתם מתכננים לטוס בחורף, עליכם לזכור שמדובר באחד מיעדי אירופה ועל כן, עליכם לצפות למזג אוויר סגרירי ולהתלבש בהתאם.

 

אטרקציות בבודפשט שאין מצב שאתם מפספסים

  • הפארק העירוני – בודפשט ידועה במיוחד בזכות היותה העיר הראשונה בעולם אשר הקימה פארק מרהיב ויפה לרווחת תושביה כאשר אין עלות כניסה כלל ב-1896. בימינו, עדיין הפארק העירוני בבודפשט נחשב לאחד האתרים האהובים גם על המקומיים וגם התיירם ואין הדבר מקרי. למעשה, מדובר בפארק נפלא אשר תוכלו לבלות בו יום שלם וליהנות מאטרקציות קטנות שנמצאות בתוכו, אטרקציות כמו אגם מלאכותי ענק, טירת ויידהוניאד שמשמשת מעין מוזיאון קטן אך פורה לסגנונות ארכיטקטוניים, קרקס בודפשט ועוד. מפאת היופי המרהיב של הפארק והימצאות האטרקציות המגוונות במיוחד, אין ספק כי מדובר על אחת הבחירות הטובות ביותר כאשר מדובר על אטרקציות.

 

  • האי מרגיט – מדובר על אי מוארך בלב נהר הנדובה המקסים. אורכו של האי מרגיט מתנשא על פני כ-2 קילומטר, זאת בעוד כי תוכלו למצוא בשטח האי מדשאות וערוגות יפהפיות ואף גם מסלולי רכיבה על אופניים והליכה, בריכות שחייה תרמיות, מזרקה מוזיקלית, פרחים צבעוניים ועוד. האי מרגיט נחשב לאחת האופציות החביבות כאשר אנו מדברים על אטרקציות בבודפשט מאחר ושלל האטרקציות הקטנות שנמצאות בו יכולות לספק לכם בידור של כמה שעות טובות, דבר אשר הופך אטרקציה זו למושלמת עבור משפחה עם ילדים קטנים.

 

שורה תחתונה

אטרקציות בבודפשט הן דבר שלא נגמר, זאת מאחר ומדובר על אחת הערים היפות והחוותיות ביותר באזור מזרח אירופה הידוע גם בתור "אירופה הקלאסית". על כן, מוטב שלא תסתפקו באטרקציות האלו בלבד על אף שהן מומלצות במיוחד ונחשבות לחוויה נהדרת ובלתי נשכחת שכן, בודפשט מלאה באפשרויות נהדרות במידה ואתם מחפשים אחר אטרקציות תיירותיות. כמו כן, חשוב לציין כי מומלץ להתעדכן מעת לעת בכל הנוגע לאטרקציות שם ובכלל, טיולים ברחבי העולם. על כן, מומלץ מאוד ליצור קשר עם הצוות המקצועי של "shoshanat", אשר מתחייבים לספק לכם את השירות הטוב ביותר שתוכלו למצוא באשר לטיסה לבודפשט והנאה מכל האטרקציות שתוכלו למצוא במקום החוויתי והמהנה הזה.

Scroll to Top