אטרקציות בדובאי

בין אם מדובר על ההתחדשות האדירה בכל הקשור לבנייה והרחבת העולם התיירותי בדובאי או לחילופין, על הסכמי אברהם אשר הנגישו משמעותית את המסע לדובאי מישראל – אין ספק כי בשל סיבות אלו ישראלים רבים אוהבים לנפוש בדובאי לאחרונה. אולם, במידה ואתם יודעים בדיוק מה לחפש ואילו אטרקציות בדובאי נחשבות למשתלמות ביותר, ייתכן כי תוכלו להוציא את המיטב מהטיול החוויתי שלכם בצורה קלה ונוחה יותר. לכן, החלטנו לרכז עבורכם בכתבה זו את כל הדברים הטובים ביותר שאסור לכם לפספס בעת בה אתם טסים לחופשה בדובאי.

 

אטרקציות בדובאי שאסור לכם לפספס

  • גן הפרחים שבדובאי – מדובר בגן אשר כונה בעבר "נס באמצע המדבר" וייתכן כי לאחר שתראו אותו, תבינו היטב מה הייתה כוונת המשורר. למעשה, מדובר בגן הפרחים הגדול ביותר בתבל, זאת בעוד כי קיימים בגן זה מיליוני מינים של צמחים אשר מוצגים במצג אומנותי מרשים, כזה אשר יכול לגרום לכם לעצור ולהתבונן בו כאילו הזמן עצר מלכת במשך דקות ארוכות. נוסף על כך, בין מאות המיצגים שם תוכלו למצוא גם דמויות אהובות בתרבות המיינסטרים – דמויות דיסני, דמויות מסרטים ועוד, זאת בעוד כי תוכלו לראות בגן זה גם מיצג של מטוס בגודל אמיתי ואף גם את גורד השחקים המפורסם – הבורג' חליפה.

 

  • ספארי במדבר – לפני ששלטונות האמירויות החלו בבנייה האינטנסיבית שבדובאי שנוצרה על מנת להנגיש אותה לעולם המערבי ולהגדיל את התיירות שלה, ראוי לציין כי האזור היה דיונה אחת שוממת וגדולה. ובכן – המדבר בדובאי מספק לכם תזכורת נהדרת לכך, זאת בעוד כי מדובר על אטרקציה שיכולה להראות לכם את התרבות הערבית המרשימה במלוא תפארתה. את הטיול במדבר תוכלו לערוך לצידם של מדריכים מנוסים שיסיעו אתכם מנקודה לנקודה בג'יפ 4X4, כאשר בין אטרקציות בדובאי הקיימות בתוך המדבר תוכלו למנות רכיבה על גמל, גלישה על סנובורד בחול, אירוח במאהל בדואי כמיטב המסורת ועוד. במידה ואתם מחפשים אחר אטרקציה פחות עירונית ויותר מסורתית – ייתכן כי תמצאו חוויה בלתי נשכחת בעת הגעה למדבר.

 

  • הכפר הגלובלי – הכפר הגלובלי בדובאי נחשב לאחת האטרקציות האהובות על מרבית התיירים שמגיעים מרחבי העולם כאחד ואין הדבר מפתיע. למעשה, מדובר על כפר שנערך בו מעין פסטיבל שמשלב פארקי שעשועים, אוכל ושאר אלמנטים של ירידים כאשר המוטיב העיקרי הוא לערוך מחווה לשבעת היבשות בעולם ומכאן שמו של הכפר. הכפר הגלובלי הוא בעצם כפר שעשועים וירידים ענק אשר מכיל המון ביתנים, כאשר כל ביתן נוצר למען מדינה מסוימת ובו תוכלו ליהנות מחוויה אשר ממחישה את אותה המדינה.

 

  • מוזיאון העתיד – מוזיאון העתיד הוא האתר המושלם בדובאי לכל אלו שחובבים עתידנות ומדע בדיוני. למעשה, מדובר במוזיאון אדיר אשר כולל שבע קומות, כאשר עיקר מטרתו של מוזיאון זה הוא להשתמש באמצעים המתקדמים ביותר על מנת להמחיש את עתיד ההתפתחות האנושית. במוזיאון זה תוכלו ליהנות מחווית מציאות מדומה, הולוגרמות מציאותיות במיוחד, הרצאות ומצגות אינטראקטיביות בנושא יישוב מאדים ועתיד המשאבים בכדור הארץ ועוד. לא רק שמדובר על מוזיאון מושלם עבור חובבי הנושא, אלא גם מדובר במוזיאון אדיר בגודלו שכאמור, כולל 7 קומות בהן תוכלו לחוות חוויה בלתי נשכחת.

לסיכום

אין ספק כי דובאי מהווה את אחד היעדים החמים ביותר בשל האווירה המודרנית הנפלאה ומזמינה לכל ששוררת שם, אם כי עליכם לדעת יותר על המקום ולברר על אטרקציות בדובאי טרם הזמנת הטיסה. לשם כך, אנו ממליצים לכם בחום לפנות אל הצוות המקצועי של "shoshanat" שנותנים לישראלים שירות מקצועי בכל הנוגע לדובאי וטיסות מזה שנים.

Scroll to Top